list of work

list of work

 

1989

1. Centar Forum Zadar (natječaj, otkup)

Forum Centre Zadar (competition, purchase)

1990

2. Poslovna građevina Zagrebačka banka (natječaj)

Zagrebačka Bank Office building (competition)

 

3. Model stanovanja Europan 2/3; Zaanstad / Graz (natječaj)

Residential Model Europan 2/3, Zaanstad/Graz (competition)

 

4. Stambena građevina Pantovčak, Zagreb (natječaj)

Residential building Pantovčak, Zagreb (competition)

1991

5. Crkva, Tivat (natječaj, 3.nagrada)

Church in Tivat (competition, 3rd prize)

1994

6. Prolaz Ilica-Frankopanska, Zagreb (natječaj)

Ilica-Frankopanska Passage, Zagerb (competition)

 

7. Stambena građevina Jordanovac (projekt sa V.Oluić i T.Žarnić)

Residential building Jordanovac (project with V.Oluić i T.Žarnić)

 

8. Uređenje svetišta Čara, Korčula (projekt)

Sanctuary reconstruction Čara, Korčula (project)

1995

9. Bascon centar, Zagreb (pozivni natječaj)

Bascon Centre, Zagreb (invited competition)

 

10. Zdravstvena škola, Split (projekt)

Split Secundary School for health Professions, Split (project)

 

11. Stambena zgrada Sokolgradska, Zagreb (izvedeno)

Residential building in Sokolgradska Street, Zagreb (built)

1996

12. GT centar, Zagreb (pozivni natječaj)

GT Centre, Zagreb (invited competition)

1997

13. Framaceutsko biokemijski fakultet, Zagreb (natječaj)

Faculty for Pharmacy and Biochemistry, Zagreb (competition)

 

14. Vrtić vedri dani, Zagreb (natječaj)

Happy Days Nursery school (competition)

 

15. Vojni ordinarijat, Zagreb (natječaj, 2.nagrada)

Zagreb Military Ordinariate, Zagreb (competition, 2nd prize)

 

16. Cobalt terapija, Bolnica ''Sestre milosrdnice'', Zagreb (izvedeno)

Cobalt therapy, Sisters of Cheraty University Hospital, Zagreb (built)

1998

17. Dječji vrtić, Ston (izvedeno 1995_1998)

Nursery School, Ston (built 1995_1998)

 

18. Sportski centar Jadran, Korčula (projekt)

Jadran Sports Centre, Korčula (project)

 

19. Dječji vrtić, Novi Marof (pozivni natječaj)

Nursery School, Novi Marof (invited competition)

 

20. Stadion Novi Zagreb, Zagreb (pozivni natječaj)

Novi Zagreb Stadium, Zagreb (invited competition)

 

21. Dječji vrtić Markuševac, Zagreb (pozivni natječaj)

Markuševec Nursery School, Zagreb (invited competition)

 

22. Nadogradnja Centra za kulturu Novi Zagreb, Zagreb (projekt)

Extension of the Novi Zagreb Cultural Centre (project)

 

23. Dogradnja Dječjeg vrtića Botinec, Zagreb (izvedeno)

Botinec Nursery School, Zagreb (built)

2001

24. Muzej Narona, Vid (natječaj, 2.nagrada)

Narona Museum, Vid (competition, 2nd prize)

 

25. Stambena građevina, Pula (pozivni natječaj)

Residential building, Pula (invited competition)

 

26. Dom zdravlja Borovje, Zagreb (projekt)

Borovje Medical centre, Zagreb (projekt)

2002

27. Gospodarska škola, Čakovec (natječaj)

Vocational School, Čakovec (competition)

2003

28. Stambeno poslovna građevina, Ludbreg (natječaj)

Residential and business building, Ludbreg (competition)

 

29. NJP Museum (natječaj)

NJP Museum (competition)

 

30. Bazen Pragrande, Pula (natječaj, 2.nagrada sa G.Rako)

Pragrande Swimming Pool, Pula (competition, 2nd prize with G.Rako)

 

31. Poslovna građevina Erste & Steiermärkiche banka (natječaj, otkup sa G.Rako)

Erste & Steiermärkiche Bank Office building (competition, purchase with G.Rako)

 

32. Marli satovi i nakit, Zagreb (izvedeno)

Marli Watches and Jewelry, Zagreb (built)

2004

33. Stambeno poslovna građevina, Gospić (izvedeno 2002_2004)

Residential and business building, Gospić (built 2002_2004)

 

34. Benzinska postaja Permani, Rupa (projekt)

Permani Petrol Station, Rupa (project)

 

35. Plato Pile, Dubrovnik (u izgradnji 2004)

Pila Plateau, Dubrovnik (under construction 2004)

 

36. Poslovno stambena građevina Prebendarski vrtovi, Zagreb (natječaj)

Business and residential building Prebendarski vrtovi, Zagreb (competition)

 

37. Muzička akademija, Zagerb (natječaj, 2.nagrada)

Music Academy, Zagreb (competition, 2nd prize)

 

38. Blok Radnička-Zoranićeva-Supilova-Bunićeva, Zagreb (pozivni natječaj)

Radnička-Zoranićeva-Supilova-Bunićeva Block (invited competition)

 

39. Osnovna škola Lovište, Pelješac (projekt)

Lovište Elementary School, Pelješac (project)

2005

40. Ribarsko naselje, Pelješac (projekt)

Ribarsko naselje residential area, Pelješac (project)

 

41. Kongresni centar, Zagreb (natječaj)

Congress Centre, Zagreb (competition)

 

42. Biblioteka Guadalajara, Mexico (natječaj sa G.Rako)

Guadalajara Libraray, Mexico (competition with G.Rako)

 

43. Stambene građevine Perjavica, Zagreb (projekt)

Perjavica apartement buildings, Zagreb (projekt)

 

44. Kuća R, Novi Vinodolski (projekt)

R House, Novi Vinodolski (project)

 

45. Stambeno poslovna građevina, Žrnovska Banja, Korčula (projekt)

Business and residential building Žrnovska Banja, Korčula (project)

 

46. Stambena građevina, Korčula (projekt)

Residential building, Korčula (project)

2006

47. Poslovna građevina Općina Dubrava, Dubrava (projekt)

Business building Dubrava Municipality, Dubrava (project)

 

48. Društveno trgovačko središte '' Kameni centar'', Posušje (pozivni natječaj, 1.nagrada)

Social and commercial Centre ''Kameni centar'', Posušje (invited competition, 1st prize)

 

49. Centar Bundek, Zagreb (natječaj)

Bundek residential and business complex, Zagreb (competition)

 

50. Stambeno poslovna građevina  Heinzelova-Branimirova, Zagreb (natječaj)

Business and residential building in Heinzelova-Branimirova street (competition)

 

51. Adaptacija osnovne škole, Lastovo (projekt)

Resconstruction of Lastovo Elementar School (project)

 

52. Sportsko rekreacijski centar, Sveti Ivan Zelina (projekt)

Sports and recreational complex, Sveti Ivan Zelina (project)

 

53. Stambeno poslovna građevina, Nin (izvedeno)

Residential and business building, Nin (built)

 

54. Područna škola Putnikovići, Pelješac (izvedeno 2004_2006)

Putnikovići regional School, Pelješac (built 2004_2006)

 

55. Terasa Kuća T, Korčula (izvedeno)

Terrace of T House, Korčula (built)

 

56. Adaptacija hotela, Rabac (izvedeno)

Hotel reconstruction, Rabac (built)

2007

57. Poslovni centar Adris, Zagreb (natječaj, otkup)

Adris business centre, Zagreb (competition, purchase)

 

58. Stambena građevina Podbrežje, Zagreb (natječaj, 2.nagrada)

Podbrežje residential building, Zagreb (competition, 2nd prize)

 

59. Expo 2010., Shanghai (natječaj)

Expo 2010., Shanghai (competition)

 

60. Stambeno poslovna građevina Heinzelova, Zagreb (projekt)

Business and residential building in Heinzelova Street (project)

 

61. Dogradnja osnovne škole Josip Račić, Zagerb (izvedeno 2006_2007)

Extension of Josip Račić Elementary School, Zagreb (built 2006_2007)

 

62. Stambeno naserlje Orešje, Sveta Nedelja (projekt)

Orešje residential block, Sveta Nedelja (project)

 

63. Sportska dvorana, Gruda (izvedeno 2005_2007)

Gruda sports hall, Gruda (built 2005_2007)

 

64. Sportska dvorana, Dubrava (izvedeno)

Dubrava Sports hall, Dubrava (built)

 

65. Dogradnja Osnovne škole Vugrovec (izvedeno)

Extension of Vugrovec Elementary School (built)

 

66. Stambeno poslovna građevina Mercator, Zagreb (natječaj, 1.nagrada)

Mercator Residential and business Centre, Zagreb (competition, 1st prize)

2008

67. Stambeno poslovna građevina Autocommerce, Zagreb (natječaj, 1.nagrada)

Residential and business building, Zagreb (competition, 1st prize)

 

68. Višestambene građevine Kature, Labin (natječaj)

Kature apartement buildings, Labin (natječaj)

 

69. Pravni fakultet, Split (natječaj)

Split Faculity of Law, Split (competition)

 

70. Edukacijski centar, Opća bolnica Dubrovnik, Dubrovnik (izvedeno)

Educational Centre, Dubrovnik General Hospital, Dubrovnik (built)

 

71. Stambena građevina Slavujevac, Zagreb (projekt)

Slavujevac apartements, Zagreb (project)

 

72. Mrtvačnica Resnik, Zagreb (natječaj)

Resnik Mortuary, Zagerb (competition)

 

73. Stambeno poslovno naselje Getaldićeva, Zagreb (projekt)

Getaldićeva Commercial and residential area, Zagreb (project)

 

74. Osnovna škola Vrbani III, Zagreb (natječaj)

Vrbani III Elementary School, Zagreb (competition)

 

75. Poslovno trgovački kompleks Vrbani III, Zagreb (natječaj, 1.nagrada)

Vrbani III business and commercial complex, Zgareb (competition 1st prize)

 

76. Sportski kompleks Vrbani III, Zagreb (natječaj, 1.nagrada)

Vrbani III Sports Complex (competition 1st prize)

2009

77. Poslovni centar, Korčula (projekt)

Business Centre, Korčula (project)

 

78. Poslovna građevina Jankomir, Zagreb (natječaj, 4.nagrada)

Jankomir business building, Zagreb (competition, 4th prize)

 

79. Sveučilišna knjižnica, Zadar (natječaj, 3.nagrada)

University Library, Zadar (competition, 3rd prize)

 

80. Osnovna škola i dječji vrtić Pazdigrad, Split (natječaj)

Pazdigrad Elementary and nursery school, Split (competition)

 

81. Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb (izvedeno 1999_2009)

Museum of Contemporary Art, Zagreb (built 1999_2009)

2010

82. Stambeno poslovna građevina Nova Cesta, Zagreb (izvedeno 2008_2010)

Business and residential building in Nova Cesta, Zagreb (built 2008_2010)

 

83. Stambeno poslovna građevina VBZ, Zagreb (izvedeno 2008_2010)

VBZ business and residential building, Zagreb built 2008_2010)

 

84. Obrtnički centar, Zagreb (studija)

Crafts Centre, Zagreb (study)

 

85. Nova umjetnička galerija, Maribor (natječaj)

New Art gallery, Maribor (competition)

 

86. Ploveći paviljon za Bijenale u Veneciji (projekt)

A Floating Pavilion for Croatia at the Venice Biennale (project)

 

87. Dom za starije osobe javni park, Labin (natječaj)

Nursiring Home for Senior Citizens and Public Park, Labin (competition)

 

88. Stambeno poslovne građevine Zavrtnica, Zagreb (natječaj, 3.nagrada)

Zavrtnica business and residential buildings, Zagreb (competition 3rd prize)

 

89. Centar za promociju znanosti, Beograd (natječaj)

Centre for Promotion of Science, beograd (natječaj)

2011.

90. Kuća NY, Korčula (izvedeno 2009_2011)

NY House, Korčula (built 2009_2011)

 

91. Poslovni centar Sopot, Zagreb (natječaj, 2.nagrada)

Sopot buisiness Centre, Zagreb (competition 2nd prize)

 

92. Kuća MY, Korčula (izvedeno 2009_2011)

MY House. Korčula (built 2009_2011)

 

93. Stambene građevine Prigradica, Korčula (u izgradnji 2011)

Prigradica apartments, Korčula (under construction 2011)

 

94. Vinarija Viganj, Pelješac (projekt)

Viganj Winery, Pelješac (project)

 

95. Kuća L, Zagreb (izvedeno 2009_2011)

L House, Zagreb (built 2011)

 

96. Opera Busan, Južna Korea (natječaj)

Busan Opera House, South Korea (competition)

 

97. Poslovna građevina Vrbani, Zagreb (natječaj, 3.nagrada)

Vrbani office building (competition 3rd prize)

2012

98. Stambeno poslovna građevina Savica, Zagreb (izvedeno 2009_2012)

Savica business and residential building, Zagreb (built 2009_2012)

 

99. Trg pul Vele crikve, Rijeka (natječaj 1.nagrada)

Pul Vele crikve Square, Rijeka (competition 1st prize)

 

100. Marli, Zagreb (izvedeno)

Marli, Zagreb (built)

 

101. Nacionalna i sveučilišna knjižnica II, Ljubljana (natječaj)

National and University Library II, Ljubljana (competition)

 

102. Središnja knjižnica, Helsinki (natječaj)

Helsinki Central Library, Helsinki (competition)

 

103. Sakralni i društveni centar Gornja Vežica, Rijeka (natječaj)

Sacral and socio-cultural center in Gornja Vežica, Rijeka (competition)

 

104. Studenski kampus i restoran, Varaždin (natječaj, 3.nagrada)

Student campus and restaurant, Varaždin (competition 3rd prize)

2013

105. Walltopia - rekreacijski centar, Sofia (natječaj)

Walltopia - Activity Center, Sofia (competition)

 

106. Kulturni centar Taichung, Taiwan (natječaj)

Taichung Cultural Center, Taiwan (competition)

 

107. Regionalni centar SEECEL, Zagreb (u izgradnji 2013)

SEECEL Regional Center, Zagreb (under construction 2013)

 

108. WKCD Umjetnički paviljon, Hong Kong (natječaj)

WKCD Art Pavilion, Hong Kong (competition)

 

109. Kuća B, Orebić (projekt)

B House,  Orebić (project)

2014

110. Aluartforum, Zagreb (natječaj, 2.nagrada)

Aluartforum, Zagreb (competition 2nd prize)

 

111. Prirodoslovno matematički fakultet, Zagreb (natječaj)

Faculty of Science, Zagreb (competition)

 

112. Stambena građevina Voćarska, Zagreb (under construction 2008_2014)

Business and residential buildings in Voćarska street (under construction 2008_2014)

 

113. Farmaceutsko biokemijski fakultet, Zagreb (natječaj)

Faculty of Pharmacy and Biochemistry, Zagreb (competition)

2015

114. Guggenheim, Helsinki (natječaj)

Guggenheim, Helsinki (competition)

 

115. Muzej Bauhaus, Dessau (natječaj)

Bauhaus Museum, Dessau (competition)

 

116. Biblioteka Varna, Varna (natječaj)

Varna Library, Varna (competition)

 

117. Obrazovni kompleks Središće, Zagreb (natječaj)

Središće Educational Complex, Zagreb (competition)

2016

118. Nova škola arhitekture, Aarhus (natječaj)

New Aarhus School of Architecture, Aarhus (competition)